LG 27" 27GN950-B UHD 4K 144Hz 1ms Monitor
Cikkszám:
REF-27GN950-B
Nincs raktáron
vagy a készlet erejéig!
Megtakarítás
Gyártói cikkszám:
REF-27GN950-B
Garancia:
12 hónap
Állapot :
Újracsomagolt
Szállítási Költség:
Nincs raktáron
Ha regisztrál, akkor a vásárlás után járó pontok: 500 pont
Plusz garancia és baleseti garancia:
https://4kshop.businessbox.hu/
Hitelkalkulátor
Csomagajánlatok
Hasonló termékek
További adatok
Rólunk mondták
Termék specifikáció
Gyártó:
LG
Képátló:
68cm (27")
Felbontás:
3840 x 2160 (UHD 4K)
Kijelző képfrissítés:
144Hz
Gamer:
Van
Dönthető/billenthető:
Van
USB elosztó (HUB):
Táp típus:
Külső
Fejhallgató csatlakozó:
Termék osztály:
Gamer
Állítható magasság:
Kijelző kontraszt:
1000:1
Forgatható:
AMD FreeSync kompatibilitás:
Kijelző válaszidő:
1
G-Sync kompatibilitás:
Üzemi fogyasztás:
65
Kijelző típusa:
LED
Kijelző fényerő:
450 cd/m2
HDR:
Igen
Csatlakozók:
DisplayPort, HDMI, Jack 3.5 mm, USB
Szín:
Fekete
Fogyasztás:
32W