LG 45" 45GX950A-B UltraGear 5K2K 21:9 Dual-Mode Ívelt OLED Monitor
  1. Monitor
  1. Számítástechnika
  2. Monitor
Cikkszám:
REF-45GX950A-B
36
Exkluzív
Legjobb Ár
Raktáron
OLED Black Deal Napok
36
Kezdete: 2026.05.13   Vége: 2026.05.20
vagy a készlet erejéig!
Megtakarítás
Akcióból hátralévő idő
nap
óra
perc
mp
Gyártói cikkszám:
REF-45GX950A-B
Garancia:
12 hónap
Várható kiszállítás :
Üzletben átvehető :
Állapot :
Újracsomagolt
Szállítási Költség:
Ha regisztrál, akkor a vásárlás után járó pontok: 2 400 pont
Saját raktár
8 db
Plusz garancia és baleseti garancia:
https://4kshop.businessbox.hu/
Hitelkalkulátor
Csomagajánlatok
Hasonló termékek
További adatok
A világ első 5K2K OLED gaming monitora!
KIJELZŐ
SEBESSÉG
TECHNOLÓGIA
45"-os 5K2K OLED (5120x2160)
21:9 és 800R íveltség
DisplayHDR True Black 400 és DCI-P3 98.5%
125 PPI
0,03ms-os (GtG) válaszidő
Dual-Mode (WUHD 165Hz ↔ WFHD 330Hz)
DisplayPort 2.1 és USB-C (90 W-os tápellátás)
NVIDIA® G-SYNC® Compatible
VESA Certified AdaptiveSync
AMD FreeSync™ Premium Pro
A világ első 5K2K OLED kijelzője!
A világ első 45"-os 5K2K (5120x2160) OLED kijelzője, ami 34%-kal szélesebb látószöget biztosít, mint a hagyományos 16:9-es kijelzők, és 33%-kal nagyobb pixelszámot az UHD (3840x2160) felbontáshoz képest. Ez az 5K2K OLED minden környezetben hangsúlyosan sötétebb árnyékokat, világosabb fényeket és élénk színeket jelenít meg.
Fényesebb OLED**
Szélesebb, de nem rövidebb kijelző.
A 21:9 UltraWide ideális játékhoz
A 49"-os 32:9-es képarány esetén gyakran előfordul a halszem-effektus, viszont a 45"-os 21:9-es ívelt OLED-monitor 12%-kal nagyobb látóteret** kínál. Kiegyensúlyozott és optimalizált képarányának köszönhetően magával ragadó és lebilincselő játékélményt teremt. Ha egyszer megtapasztalod a 45"-os 21:9-es optimális képarányt, soha többé nem akarsz visszatérni a rövidebbhez!
**49"-os 32:9-es monitorhoz képest. A számok egy 45"-os 21:9-es monitor (4,580 ㎠) és egy 49"-os 32:9-es monitor (4,059 ㎠) tényleges szélességi és magassági méretei alapján kerültek kiszámításra.