LG 65" OLED65B46LA 165cm UHD 4K HDR Smart OLED Tv
Cikkszám:
REF-OLED65B46LA
Nincs raktáron
vagy a készlet erejéig!
Megtakarítás
Gyártói cikkszám:
REF-OLED65B46LA
Garancia:
12 hónap
Állapot :
Újracsomagolt
Szállítási Költség:
Nincs raktáron
Ha regisztrál, akkor a vásárlás után járó pontok: 1 750 pont
Plusz garancia és baleseti garancia:
https://4kshop.businessbox.hu/
Hitelkalkulátor
Csomagajánlatok
Hasonló termékek
További adatok
Évek tapasztalatával tökéletesített mestermű
*Szimulált képernyőképek.
Világelső
11 éve
még mindig az élen
Az OLED piacon betöltött szerepünk változatlan: még mindig az LG a világ kedvenc OLED TV márkája.
* Forrás - Omdia egyéni mérés, 2013-2023 időszakban. Az LG-től független rangsorolás alapján.
Mi teszi az LG OLED AI evo-t különlegessé?
alpha 8 AI processzor
A definitív intelligencia a lényege
1,5xgyorsabb AI teljesítmény
2,3xjobb grafika
1,8xfeldolgozási sebesség
*Az összehasonlítás egy hagyományos, alfa 5 AI processzorral rendelkező TV-n alapul.
**Szimulált képernyőképek.
Az intelligencia, amely még kifinomultabbá teszi az OLED-élményt
AI Testreszabás
Szinkronizálódik azzal, ahogyan nézi
Az Ön ízlésére alakított kép
AI Akusztikus Hangzás
A helyiséghez optimalizált hangbeállítás
Intelligens & minden fényviszony mellett ragyogó
Nappal
Éjszaka
AI Picture Pro
Igazán élethű és elbűvölő
AI Szuper Felskálázás
Az AI finomhangolja a felbontást
AI Sound Pro
Halljon minden részletet!
Élethű térbeli hangzás
LG OLED TV, amelynek a képernyőjéről hangbuborékok és hullámok indulnak ki, és betöltik a teret.
Lenyűgöző hangrezgések
Az AI processzor tökéletesítései biztosítják az erőteljes "Dynamic Sound Boost" hatást.
A hang, ami illik ahhoz, amit néz
***A hangmód menüben kell aktiválni.
**A hang a lejátszási környezettől függően változhat.
ÖNÁLLÓAN VILÁGÍTÓ 'SELF-LIT' OLED 4K
Háttérvilágítás nélküli határtalan szépség
A végtelen kontraszt végtelen hatást kelt
A látvány életre kel ott, ahol a legsötétebb árnyékok és a legerősebb fények összetalálkoznak.
**Az „egyéb” nem fényes OLED-ként utal rá.
Nyüzsgő városi jelenet a kora esti órákban, élénk színekkel és kontrasztokkal.
100% Színhűség & Színerősség
A jelenetek valósághű színekkel ragyognak
LG OLED Care+ és 5 Year Panel Warranty (5 év panelgarancia) logó fekete háttér előtt.
OLED Gondoskodás
Növelje OLED-je élettartamát még tovább
A lehető legközelebb
*A keret mérete sorozatonként és méretenként eltérő.
Hatalmas mérettartomány
Minden életstílushoz illeszkedő méret
Az 55"-től 77"-ig terjedő méretválasztékban minden térnek, igénynek és ízlésnek megfelelő méretet megtalál.
Az LG OLED TV, OLED G4 különböző méreteinek összehasonlítása, mely bemutatja az OLED G4 55”, OLED G4 65”, OLED G4 77”, OLED G4 83” és OLED G4 97” méreteket.
webOS Re:New Program
Évek múlva is a legfrissebb operációs rendszere lesz
webOS 24
Tegye sajátjává a tévézés élményét!
***A 2023-ban vagy azt követően gyártott OLED/QNED/Nanocell/UHD modellekre vonatkozik.
Merüljön bele a mozi és a játék csodás világába!
Dolby Vision és FILMMAKER üzemmód
Az ikonikus jelenetek életre kelnek
**A FILMMAKER MODE logó az UHD Alliance, Inc. védjegye.
Dolby Atmos
Körülöleli a magával ragadó hangzás
Határtalan játékélmény
Ahol a gyors mozgás sosem akadozik
*Az Intertek által kiadott „Kiváló játékteljesítmény" és válaszidő tanúsítvánnyal rendelkezik.
**A VRR 40 Hz-től 144 Hz-ig terjed, és a HDMI 2.1 hitelesített specifikációja.
***A 144 Hz-es C4 csak olyan játékokkal vagy PC bemenetekkel működik, amelyek támogatják a 144 Hz-et.
Vezérlőelemek ott, ahol szükség van rájuk
Hozzáférhet az összes kedvenc játékához
*A támogatott partnerségek országonként eltérőek lehetnek.
**GeForce NOW előfizetés és internet kapcsolat szükséges lehet.
***Boosteroid előfizetés szükséges lehet.
Rólunk mondták
Termék specifikáció
Gyártó:
LG
Képátló:
165cm (65")
Felbontás:
3840 x 2160 (UHD 4K)
Smart:
Igen
Kijelző képfrissítés:
120Hz
Távirányító:
Magic Remote
Kijelző típusa:
OLED
HDR:
Igen
Hangszóró:
20W
Tuner:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
CI kártya foglalat:
Van
Wifi:
Van
Bluetooth:
Csatlakozók:
HDMI, LAN, USB, Optikai ki
HDMI:
4
USB:
2
Operációs rendszer:
WebOS
Extrák:
Disney+, HBO Max, Netflix, Prime Video, YouTube
Szín:
Fekete
Fogyasztás:
99W