LG 55" OLED55C35LA 138cm UHD 4K HDR Smart OLED Tv
Cikkszám:
REF-OLED55C35LA
Nincs raktáron
vagy a készlet erejéig!
Megtakarítás
Gyártói cikkszám:
REF-OLED55C35LA
Garancia:
12 hónap
Állapot :
Újracsomagolt
Szállítási Költség:
Nincs raktáron
Ha regisztrál, akkor a vásárlás után járó pontok: 1 500 pont
Plusz garancia és baleseti garancia:
https://4kshop.businessbox.hu/
Hitelkalkulátor
Csomagajánlatok
Hasonló termékek
További adatok
10 éve LG OLED.
Egy évtizede az élen.
LG OLED evo. Egy meghatározó évtized úttörője.
*Szimulált képernyőképek.
**A fényerő a termékcsalád és a méret függvényében eltér.
***A hangprojektor külön vásárolható meg.
Varázslatos látvány és hang harmóniája 10 éves tapasztalattal
*Szimulált képernyőképek.
α9 AI processzor 4K (6. generációs)
Egy évtizednyi evolúció a javából
AI szuper felskálázás
OLED Professzionális Dinamikus Színárnyalat-leképezés
HDR élményfokozás
AI Sound Pro
A teljessé tevő konzol
Képernyő és hangszórók harmóniája
A hangzás és a látvány egy kerek egésszé áll össze
WOW OrchestraWOW Orchestra
A TV és a hangprojektor harmóniája
WOW kezelőfelületWOW kezelőfelület
Több hangbeállítás
*A hangprojektor mód a TV típusától függően eltérhet.
**A hangprojektor mód-vezérlés a hangprojektor típusától függően változhat.
Ultravékony kialakítás
Határokat áthágó méretek
Az LG OLED G3 képe egy színes, absztrakt műalkotást mutat egy élénk színű és napfényes szobában.
Még egy lépés fölfelé
LG OLED evo G3.
A világosabb választás.
Ragyogás, amely átjárja a képet, az élményt és a dizájnt.
ÖNÁLLÓAN VILÁGÍTÓ "SELF-LIT" OLED
Nincs szükség háttérvilágításra
Végtelen kontraszt
100%-os színhűség és 100%-os színerősség
Intertek színhűség-tanúsítvány. Intertek színerősség-tanúsítvány.
Hatalmas mérettartomány
Olyan méretben, amit szeretne
Az egyszemélyes mozimaratonra tökéletes 42”-os tévétől a baráti társasággal együtt történő, a legizgalmasabb sportmérkőzések követéséhez ideális 83”-os tévéig az LG OLED C3 méretvariációi közül mindenki megtalálja a kedvére valót.
Kép, amely az LG OLED C3 különböző méreteit (42
webOS 23 Új Kezdőképernyő
Az Ön ízlésére szabva
Saját profil
Gyorsindító kártya
AI Képvarázsló
<video width="100%" height="100%" autoplay="autoplay" muted="" playsinline="" loop="loop" class="lazy pc" data-mce-fragment="1" poster="https://www.lg.com/hu/images/TV/featu
Rólunk mondták
Termék specifikáció
Gyártó:
LG
Képátló:
138cm (55")
Felbontás:
3840 x 2160 (UHD 4K)
Smart:
Igen
Kijelző képfrissítés:
120Hz
Távirányító:
Magic Remote
Kijelző típusa:
OLED
HDR:
Igen
Hangszóró:
40W
Tuner:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
CI kártya foglalat:
Van
Wifi:
Van
Bluetooth:
Csatlakozók:
HDMI, LAN, Optikai ki, USB
HDMI:
4
USB:
3
Operációs rendszer:
WebOS
Extrák:
Disney+, HBO Max, Netflix
Szín:
Fekete
Fogyasztás:
81W